Profil firmy - Elektroinstalace, hromosvody, opravy Žďár nad Sázavou - výškové práce, revize, protipožární ucpávky

Profil firmy

Naše firma byla založena v roce 1995. Zpočátku jsme se zabývali výpočetní technikou a telekomunikacemi. Od roku 1998 jsme začali s montážemi telekomunikačních technologií především v oblasti přenosu dat pomocí bezdrátových technologií. V rámci této činnosti jsme zjískali dlouholeté bohaté zkušenosti s montážemi konstrukčních prvků a dílčích celků různých technologií na různé typy objektů (bytové domy,střechy různých typů, komíny, hospodářské objekty, vodárenské objekty, příhradové stožáry apod.). Díky dlouholetým zkušenostem jsme se vypracovali na velice vysokou odbornou úroveň. V rámci zdokonalování vlastních zkušeností se pravidelně školíme na nové technologie. Vlastníme veškeré potřebné vybavení pro montážní práce jako jsou vybavení pro práci ve výškách, svařovací invertory, centrály pro práce v oblastech bez dodávky el.energie, terénní automobilty pro dopravu do málo přístupných míst. Jako poslední novinku jsme schopni nabídnout svařovací práce metodou MIG/MAG (135) za pomoci synergického svařovacího zdroje Fronius TPS 2700 kde jsme schopni svařovat veškeré materiály jako je ocel,hliník,nerezi atd.

Od počátku roku 2009 jsme začali zajišťovat kompletní dodávky a realizace Fotovoltaických elektráren včetně administrativy,projektové dokumentace přes následnou montáž a revize FVe.

Níže uvádíme činnosti na které vlastníme i příslušná osvědčení dle platné legislativy:

- Výškové práce osvědčení dle NV 362/2005 a směrnice 2001/45/ES

- Svařovací práce dle ČSN 05 0705 ZK 111, ZK 135,ČSN EN 287 135 P FW 1.1 t12 PD ml, ČSN EN 287 111 P FW 1.1B t12 PD ml

- Elektroinstalační práce dodavatelským způsobem §8 prostory Aa B do 1000V

- Hromosvody dle normy ČSN EN 62305

- Revize vyhrazených technických zařízení §9 osvědčení 6508/9/10/R-EZ-E2A

- Výroba rozvaděčů NN certifikát EZU č.1090340

Živnostenské listy dle výpisu z ARES

Jsme schopni realizovat dodávky na klíč s případnou výrobou drobných konstrukcí dle návrhu zadavetele, případně jsme schopni dle vlastních bohatých zkušeností poskytnout vyhovující návrh řešení zadaného technického problému dle specifikace zákazníka.

Montážní práce jsme schopni provádět po celé ČR. Přizpůsobíme se požadavkům dodavatele.


TOPlist